Phoenix Contact PSR-SPP- 24DC/ESD/4X1/30 ochranné relé, 24 V/DC, 4 spínací kontakty, (š x v x h) 22.5 x 112 x 114.5 mm, 2981813, 1 ks
Kód: C509273
Výrobce: Phoenix Contact
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 22.5 x 112 x 114.5 mm |
| Rozměr, hloubka | 114.5 mm |
| Vnější výška | 112 mm |
| Vnější šířka | 22.5 mm |
| Připojení (senzory) | Pružinová svorka |
| Typ kontaktu | 4 spínací kontakty |
| Typ (výrobce) | PSR-SPP- 24DC/ESD/4X1/30 |
| Provozní napětí | 24 V/DC |
| Spínací proud (max.) | 6 A |
| Spínací napětí (max.) | 250 V/DC · 250 V/AC |