PILZ PNOZ X2.8P 24-240VAC/DC 3n/o 1n/c bezpečnostní relé, 3 spínací kontakty, 1 rozpínací kontakt, (š x v x h) 22.5 x 94 x 121 mm, 777302, 1 ks
Kód: C2182911
Výrobce: PILZ
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
STPřidat do košíku
Popis
Naše bezpečnostní zařízení PNOZ X se díky své spolehlivost a odolnost. Můžete v širokém rozsahu využití a v nejrůznějších bezpečnostní aplikace. Pro bezpečnostní funkce nastavte si PNOZ X. Technické základní jsou izolované, elektromechanické kontakty ve 2 relé. Díky velikosti lišit od 22,5 až 90 mm, počet kontaktů od 2 do 8. Jako vaši bezpečnost i vypadá - PNOZ X se již mnohokrát v náročné průmyslové každodenní život.
Tento text byl přeložen strojově.
Technické parametry
Množství1 ks
Rozměry(š x v x h) 22.5 x 94 x 121 mm
Rozměr, hloubka121 mm
Vnější výška94 mm
Vnější šířka22.5 mm
Připojení (senzory)šroubové svorky
Typ kontaktu3 spínací kontakty · 1 rozpínací kontakt
Typ (výrobce)PNOZ X2.8P 24-240VAC/DC 3n/o 1n/c
Provozní teplota (max.)+55 °C
Provozní teplota (min.)-10 °C
Spínací proud (max.)4.0 A
Spínací napětí (max.)240 V/AC
Provozní napětí (min.)24 V DC/AC
Provozní napětí (rozsah)24 - 240 V DC/AC
Provozní napětí (max.)240 V DC/AC