Belden RG179, 179DT 0101000 koaxiální kabel, vnější Ø: 2.60 mm, černá, 1 m
Kód: C605050
Výrobce: Belden
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 152,- Kč s DPH
MPřidat do košíku
Popis
Koaxiální kabel RG-179 má - o cca. 60% nižší hmotnost a potřebuje až o 40% méně místa než standardní koaxiální kabel Mini RG-59/U, a proto je ideálně vhodný pro přenosy HDTV.
Vybavení
- Použitelný pro HDTV
Testovaný do 4,5 GHz
Kompaktní provedení
| Technické parametry | |
| Typ kabelu | RG179 |
| Množství | metrové zboží |
| Barva | černá |
| Bezhalogenový | Ne |
| Izolace (materiál) | FHDPE |
| Vlastnosti kabelu | dvoužilový stíněný · stínění pletivem · fóliové stínění · tuhý vnitřní vodič |
| Číslo výrobce | 179DT 0101000 |
| Typ (výrobce) | RG-179 |
| vnější Ø | 2.60 mm |
| Max. dodací množství v ks | 305 m |
| Max. rozsah teploty, pevný | +75 °C |
| Min. rozsah teploty, pevný | -20 °C |
| Max. rozsah teploty, variabilní | +75 °C |
| Min. rozsah teploty, variabilní | -20 °C |
| Zabaleno | Ne |
| Typ | 179 DT |
| Provozní teplota | -20 - +75 °C |
| Měřicí přístroj | Ano |
| Kategorie produktu | koaxiální kabel |
