Hadicová ochrana LAPP SILVYN® RILL PA6 LL 36/36x42,2 GY 61747180/1
Kód: C605210
Výrobce: LAPP
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 152,- Kč s DPH
MPřidat do košíku
Popis
Ochranná hadice je stabilní, pevná a flexibilní.Malá hmotnost a zvýšená odolnost proti olejům, benzínu, kyselinám a jiným chemikáliím.
Vybavení
| Technické parametry | |
| Množství | metrové zboží |
| Barva | šedá |
| vnitřní Ø | 36 mm |
| Vlastnosti vlnité trubky | bez halogenů |
| Materiál | polyamid |
| Číslo výrobce | 61747180/1 |
| Typ (výrobce) | SILVYN® RILL PA6 LL 36/36x42,2 GY |
| Materiál | PA 6 |
| vnější Ø | 42.50 mm |
| Max. dodací množství v ks | 25 m |
| Vnější průměr | 42.5 mm |
| Typ | SILVYN RILL PA6 LL 36/36x42,2 GY |
| Radius ohybu | 90 mm |
| Provozní teplota | -40 - +120 °C |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +120 °C |
| Kategorie produktu | ochranný husí krk |
