Legrand 031916, Legrand 031916, stahovací pásky, 9 mm, 265 mm, černá, 100 ks
Kód: C2154366
Výrobce: Legrand
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 982,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
Elektrikářská zadrhovací páska Legrand Colson, černá, s vnějším ozubením, 9 x 262 mm (šířka x délka), odolná vůči UV záření, pro svazování nebo upevnění kabelů, vodičů, jednotlivých žil nebo hadic, obzvláště vhodná pro zpracování venku.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 100 ks |
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Číslo výrobce | 031916 |
| Typ (výrobce) | Legrand 031916 |
| Délka kabelové spony | 265 mm |
| Šířka kabelové spony | 9 mm |
| Nejmenší přídržná síla | 530 N |
| Ø svazku (max.) | 62 mm |
| Teplota (max.) | +85 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Kategorie produktu | stahovací pásky |
| Vyhovuje UKCA | Ano |
