Icotek KEL-DPZ 50/10 destička pro kabelové průchodky Průměr svorky (max.) 22.2 mm polyamid, elastomer šedá 1 ks
Kód: C418838
Výrobce: Icotek
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 839,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | šedá |
| Bezhalogenový | Ne |
| Krytí | IP66 |
| Materiál | polyamid · elastomer |
| Montážní otvor | M50 |
| Číslo výrobce | 43751 |
| Typ (výrobce) | KEL-DPZ 50/10 |
| Materiál | Polyamid/elastomer |
| Průměr svorky (max.) | 22.2 mm |
| Průměr svorky (min.) | 3.2 mm |
| Pro Ø kabelu | 7x 3,2 - 6,5 mm, 2x 5 - 10,2 mm, 1x 16 - 22,2 mm |
| Provozní teplota | -40 - +90 °C |
| Splňuje RoHS | ano |
| Velikost | M50 |
| Teplota (max.) | +90 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Kategorie produktu | destička pro kabelové průchodky |

