Bopla 12002414 N/A M25 Polyamid 6 šedobílá (RAL 7035) 1 ks
Kód: C2384271
Výrobce: Bopla
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 152,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- S drážkovanou těsnicí vložkou pro montáž kabelů se zástrčkou.
Tento text byl přeložen strojově.
Rozsah dodávky
- 1 ks
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | šedobílá (RAL 7035) |
| Vnější výška | 35 mm |
| Krytí | IP69 |
| Vnější závit | M25 |
| Materiál | Polyamid 6 |
| Číslo výrobce | 12002414 |
| Typ (výrobce) | MBF 25C-USB Kabelverschraubung-compact |
| Délka závitu | 8 mm |
| Velikost klíče | 33 mm |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +100 °C |
| Teplota (min.) | -20 °C |
| Kategorie produktu | kabelová průchodka |
