LAPP 53111450 kabelová průchodka M40 polyamid šedobílá (RAL 7035) 1 ks
Kód: C601271
Výrobce: LAPP
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 136,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Pro univerzální použití ve strojírenství a ve výrobě přístrojů, pro měření, regulaci, automatizaci a elektrotechniku a při výrobě robotů. Pomocí pouhých osmi velikostí pokrývá rozsah upnutí 3,5 až 35 mm. Méně velikostí znamená větší flexibilitu a menší náklady na skladování.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Originál: Metrické plastové šroubení dle EN 50262 pro bleskově rychlou montáž.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | šedobílá (RAL 7035) |
| Bezhalogenový | Ne |
| Krytí | IP68 (do 5 bar) |
| Vnější závit | M40 |
| Materiál | polyamid |
| Číslo výrobce | 53111450 |
| Typ (výrobce) | SKINTOP® ST-M 40x1.5 |
| Materiál | Tělo: Polyamid Těsnění: CR/NBR |
| Průměr svorky (max.) | 28 mm |
| Průměr svorky (min.) | 19 mm |
| Délka závitu | 10 mm |
| Velikost klíče | 46 mm |
| Typ | SKINTOP® ST-M 40 x 1,5 |
| Normy/zkušební značky | nach EN 50262 |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | kabelová průchodka |


