MPE Garry 378-1-020-XXN-XS Kryt 1 ks
Kód: C3735295
Výrobce: MPE Garry
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
STPřidat do košíku
Popis
Kryt. Armatury. Konektor DIN 41622
Izolační materiál, termoplast UL94V-0
Ochranný kryt s integrovaným odlehčením od tahu
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
Kryt
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměr, hloubka | 20 mm |
| Vnější výška | 48.5 mm |
| Vnější šířka | 74.0 mm |