MPE Garry 378-2-030-XXN-XS aretace tělesa 1 ks
Kód: C3735298
Výrobce: MPE Garry
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
STPřidat do košíku
Popis
Kryt. Armatury. Konektor DIN 41622
Izolační materiál, termoplast UL94V-0
Zajišťovací vana pro zajištění kabelového konektoru s krytu
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
aretace tělesa
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměr, hloubka | 30 mm |
| Vnější výška | 14.5 mm |
| Vnější šířka | 100.5 mm |