WAGO 210-133 1 ks
Kód: C730334
Výrobce: WAGO
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 419,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 1000 x 10 x 3 mm |
| Vnější výška | 3 mm |
| Vnější délka | 1000 mm |
| Vnější šířka | 10 mm |
| Jmenovitý proud - filtr | 140 A |
| Pro série (Wago) | 210 |
| Materiál | měď |
| Série (sériové terminály Wago) | 210 |
| Číslo výrobce | 210-133 |
| Typ (výrobce) | 210-133 |
| Materiál | Cu |
| Jmenovitý proud | 140 A |
| Připojení | - |


