Molex 449150011, zásuvkový modul RJ45, zástrčka, průhledná , 1 ks
Kód: C2448836
Výrobce: Molex
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 141,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Modular Plug, Category 6, Long Body, Shielded, 8/8, without Strain Relief
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | průhledná |
| Norma zástrčky | RJ45 |
| Engineering Part No | 449150011 |
| Engineering Series Name | Cat 6 RJ45 Plug |
| Engineering Series No | 44915 |
| Počet portů | 1 x |
| Vlastnosti konektoru | + stínění |
| Typ balení součástek | Bag |
| Materiál | polykarbonát |
| Typ (výrobce) | 449150011 |
| Provedení konektoru | zástrčka |
| Materiál kontaktu | fosforbronz |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +85 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Hmotnost | 2.846 g |
| Kategorie produktu | zásuvkový modul RJ45 |
