Hirschmann 933 165-100-1 neupravený zástrčkový konektor pro senzory - aktory M12 zástrčka, zahnutá Počet pólů: 4 1 ks
Kód: C735241
Výrobce: Hirschmann
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 408,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | černá |
| Norma zástrčky | senzorika konektoru |
| Jmenovitý proud - filtr | 4 A |
| Krytí | IP67 |
| Připojení (součástky) | šroubová svorka |
| Strana připojení A (Sensor Aktor) | zástrčka M12, zahnutá |
| Strana připojení B (senzor, aktuátor) | přizpůsobitelná |
| Kontaktní plocha | pozlacený |
| Typ upevnění | šroubovací |
| Počet pólů | 4 |
| Typ závitu, šířka připojení | M12 |
| Typ závitu, připojení kabelu a montáž | PG7 |
| Číslo výrobce | 933 165-100-1 |
| Typ (výrobce) | ELWIST 4012 PG7 |
| Provedení | Výkonový konektor vedení |
| Jmenovitý proud | 4 A |
| Jmenovité napětí | 250 V |
| Provedení konektoru | zástrčka, zahnutá |
| Materiál kontaktu | Cu Zn |
| Teplota (max.) | +90 °C |
| Teplota (min.) | -25 °C |
| Kategorie produktu | neupravený zástrčkový konektor pro senzory - aktory |



