Molex WOD Industrial Solution 1212020012 Molex Množství: 1 ks
Kód: C2447182
Výrobce: Molex
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 69,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
mPm DIN Valve Connector, Form B-11mm, External Thread, 2 Pole Plus Ground Position H12, Nitrile Gasket, UL94HB Rated, Bulk Pack, Mounted
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Engineering Part No | C22200N2RSN |
| Engineering Series Name | Din Form B Ind |
| Engineering Series No | 121202 |
| Krytí | IP65 · IP67 |
| Konstrukční tvar (konektor ventilu) | B - standardní |
| Číslo výrobce | 1212020012 |
| Typ (výrobce) | 1212020012 |
| Jmenovité napětí | 250 V/AC · 300 V/DC |
| Materiál vodiče | mosaz postříbřená |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +90 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Hmotnost | 19.522 g |
| Kategorie produktu | ventilový konektor |
