Molex WOD Industrial Solution 1212070358 Molex Množství: 1 ks
Kód: C2447191
Výrobce: Molex
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 193,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
mPm DIN Valve Connector, Form A-18mm, External Threads, 2 Pole Plus Ground with C4 Circuit, 24V, Red LED + VDR, Transparent, Integrated NBR Gasket, Bulk Pack, Mounted
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Engineering Part No | S28200TC422RSN |
| Engineering Series Name | Form A Ext Thread |
| Engineering Series No | 121207 |
| Krytí | IP67 |
| Konstrukční tvar (konektor ventilu) | A – standardní |
| Ukazatel | LED |
| Vlastnosti ventilového konektoru | s LED |
| Číslo výrobce | 1212070358 |
| Typ (výrobce) | 1212070358 |
| Jmenovité napětí | 24 V |
| Průměr lanka | 9 mm |
| Materiál vodiče | mosaz postříbřená |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +90 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Hmotnost | 698 g |
| Kategorie produktu | ventilový konektor |
