Phoenix Contact ICS20-F22S-7035 2203888 Rám (d x š x v) 22.5 x 20 x 7 mm polyamid světle šedá 10 ks
Kód: C2209647
Výrobce: Phoenix Contact
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 126,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
Standardní konektory RJ45, USB, D-SUB a anténní zásuvka jako integrative součásti. Optimální využití prostoru a velká přizpůsobivost od design, barev a potisk.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 10 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 22.5 x 20 x 7 mm |
| Barva | světle šedá |
| Vnější výška | 7 mm |
| Vnější délka | 22.5 mm |
| Vnější šířka | 20 mm |
| Materiál | polyamid |
| Typ (výrobce) | ICS20-F22S-7035 |
| Provedení | Výplň mezer ICS, uzavřené |
| Kategorie produktu | Rám |

