Fibox Mounting plate perforated (730x530x2mm-26x11mm) Galvanized steel Mounting plate s otvory ocel pozinkovaná (d x š) 730 mm x 530 mm 1 ks
Kód: C2525656
Výrobce: Fibox
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 6 971,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Montážní deska fibox se instaluje velmi snadno a rychle.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Pozinkovaná ocel
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š) 730 mm x 530 mm |
| Barva | pozinkovaná |
| Vnější délka | 730 mm |
| Vnější šířka | 530 mm |
| Charakteristiky krytu | s otvory |
| Materiál | ocel |
| Typ (výrobce) | Mounting plate perforated (730x530x2mm-26x11mm) Galvanized steel |
| Tloušťka montážní desky (max.) | 2 mm |
| Kategorie produktu | Mounting plate |
