Hammond Electronics 1421T6CL samolepicí, kulatá přírodní (Ø x v) 7.9 mm x 2.2 mm 24 ks
Kód: C485963
Výrobce: Hammond Electronics
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 331,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 24 ks |
| Rozměry | (Ø x v) 7.9 mm x 2.2 mm |
| Barva | přírodní |
| Vnější Ø | 7.9 mm |
| Vnější výška | 2.2 mm |
| Charakteristiky krytu | samolepicí · kulatá |
| Materiál | guma |
| Typ (výrobce) | 1421T6CL |
| Materiál | gumové |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | podstavná nožka přístrojová |
