Hammond Electronics 1421T8BK samolepicí, kulatá černá (Ø x v) 12.1 mm x 3.1 mm 24 ks
Kód: C485965
Výrobce: Hammond Electronics
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 168,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 24 ks |
| Rozměry | (Ø x v) 12.1 mm x 3.1 mm |
| Barva | černá |
| Vnější Ø | 12.1 mm |
| Vnější výška | 3.1 mm |
| Vnější šířka | 12.1 mm |
| Charakteristiky krytu | samolepicí · kulatá |
| Materiál | guma |
| Typ (výrobce) | 1421T8BK |
| Materiál | gumové |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | podstavná nožka přístrojová |
