Mentor 268.03 hliník (d x š x v) 146.5 x 12.2 x 40 mm 1 ks
Kód: C1219060
Výrobce: Mentor
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 231,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 146.5 x 12.2 x 40 mm |
| Barva | hliník |
| Vnější výška | 40 mm |
| Vnější délka | 146.5 mm |
| Vnější šířka | 12.2 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ (výrobce) | 268.03 |
| Rozestup děr | 133.4 mm |
| Kategorie produktu | rukojeť |
