Bopla BO 62618 L BOTEGO mit Zubehör pouzdro na stůl 307.35 x 256.9 x 110.92 ABS šedobílá (RAL 7035) 1 ks
Kód: C2384359
Výrobce: Bopla
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 599,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tento flexibilní systém krytu z ABS nabízí design botego, individuální design
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Stabilní připojovací technika umožňuje rychlou montáž bez nářadí. Volitelně lze přišroubovat poloskořepiny
Záznam a vačky pro samotvarovací šrouby na skořepinové lize - mimo jiné určeno pro formáty euru
V rozpínači krytu se nacházejí na bočních stěnách další upevňovací drážky pro desky plošných spojů, montážní desky atd.
V závislosti na uspořádání poloskořepin (přímo ve vodorovné nebo přesazené poloze) lze větrání individuálně nastavit
Krytky jsou určeny pro použití jako stolní pouzdro, pro optimální stohovatelnost a postavení pouzdra
V rozpínači krytu se nacházejí na bočních stěnách další upevňovací drážky pro desky plošných spojů, montážní desky atd.
Rozsah dodávky
- 1x pouzdro, 1x sada pro montáž, 2x hliníkový čelní panel, 1x sada s krytkou se 2 sklopnými patkami
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 307.35 x 256.9 x 110.92 mm |
| Barva | šedobílá (RAL 7035) |
| Vnější výška | 110.92 mm |
| Vnější délka | 307.35 mm |
| Vnější šířka | 256.9 mm |
| Krytí | IP30 |
| Materiál | ABS |
| Typ (výrobce) | BO 62618 L BOTEGO mit Zubehör |
| Splňuje RoHS | ano |
| Hmotnost | 672 g |
| Kategorie produktu | pouzdro na stůl |

