Strapubox 7474 univerzální pouzdro 148 x 78 x 80 ABS černá 1 ks
Kód: C526020
Výrobce: Strapubox
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 54,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Kryt s integrovaným držákem desky.
Rozsah dodávky
- Vč. připevnění desek
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 148 x 78 x 80 mm |
| Barva | černá |
| Vnější výška | 80 mm |
| Vnější délka | 148 mm |
| Vnější šířka | 78 mm |
| Charakteristiky krytu | s větracími otvory |
| Materiál | ABS |
| Typ (výrobce) | 7474 |
| Materiál | ABS |
| Provedení | Větrací otvor |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | univerzální pouzdro |
