Hammond Electronics 1457N1601BK univerzální pouzdro 160 x 104 x 54.6 hliník černá 1 ks
Kód: C531750
Výrobce: Hammond Electronics
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 286,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Ochranný kryt proti tryskající vodě z vytlačovaného hliníku (IP65) s litou koncovou destičkou. Určený pro osazování plošnými spoji.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 160 x 104 x 54.6 mm |
| Barva | černá |
| Vnější výška | 54.6 mm |
| Vnější délka | 160 mm |
| Vnější šířka | 104 mm |
| Krytí | IP65 |
| Materiál | hliník |
| Typ (výrobce) | 1457N1601BK |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | univerzální pouzdro |

