Hammond Electronics 1455K1202 profilové pouzdro 120 x 78 x 43 hliník hliník 1 ks
Kód: C534415
Výrobce: Hammond Electronics
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 461,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Odolné profilované hliníkové pouzdro se skládá z eloxovaného lisovaného profilu a dvou černých uzávěrů z ABS. Velmi dobré hodnoty tlumení EMV. Připravené vodící drážky pro zasunutí DPS (max. tloušťka 1,5 mm). Uzávěry s upevňovacími šrouby.
Vybavení
(d x š x v) 120 x 78 x 43 mm
Rozsah dodávky
- Profil pouzdra, 2 uzávěry, montážní šrouby.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 120 x 78 x 43 mm |
| Barva | hliník |
| Vnější výška | 43 mm |
| Vnější délka | 120 mm |
| Vnější šířka | 78 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ (výrobce) | 1455K1202 |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | profilové pouzdro |
