Laserfuchs Liniový laser
Kód: C2987424
Výrobce: Laserfuchs
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 192,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
Kategorie laseru: 1
Vlastnosti
- Přímý laser, červený, 635 nm, 5 mW, 90°, laserová třída 1, fokus 1 m, 3-6V DC, 10 x 22 mm
Typ LFL635-5-6 (10x22)90-2000h-C600 je modul liniového laseru, který je díky vlnové délce 635 nm mnohem lépe viditelný než srovnatelný laser s 650 nm. Laser má kompaktní konstrukci (10 x 22 mm). Životnost laserového modulu je delší než 2.000 hodin. Úhel rozevření 90° vytváří ve vzdálenosti 1 m laserovou čáru o délce 2 m. Odběr proudu je s cca 45 mA velmi malý, proto lze bez problémů použít 2 baterie k napájení a laserové zařízení lze používat mobilně. Například náš Battery-Pack se 2 x 1,5 v bateriemi (AA). Tento liniový laser se používá např. pro nivelační přístroje, laserové značení a pro přesné polohování předmětů. Typické oblasti použití jsou low-cost aplikace. Tento modul spadá do laserové třídy 1.
Vyzařovací charakteristika: Linie, tloušťka čáry 1,2 mm@1m; laser s 635 nm má lepší viditelnost než např. laser s 650 nm.
Optický výkon: 5 mW (třída laseru 1); zaostření 1 m.
Kompaktní konstrukce: 10 x 22 mm; úhel rozevření: 90°; odchylka osy: Až 3,0°
Úhel rozevření (90°) dosahuje při pracovní vzdálenosti 1 m, délka laserové linie 2 m.
Pro použití např. u laserových vodováh, laserových značek, robotiky a show. Napájení 3 v až 6 V. Pro napájení lze použít např. náš akupack Picotronic, 3 v nebo síťový Picotronic LFNT-3.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø x d) 10 mm x 22 mm |
| Vnější Ø | 10 mm |
| Vnější délka | 22 mm |
| Kategorie laseru | 1 |
| Materiál | mosaz |
| Úhel otevření | 90 ° |
| Provozní napětí | 6 V/DC |
| Provozní proud | 45 mA |
| Splňuje RoHS | ano |
| Hmotnost | 8.5 g |
| Kategorie produktu | Liniový laser |






