TDK B32352A4106J030 1 ks fóliový kondenzátor MKP s konektorem 10 µF 450 V/AC 5 % (Ø x d) 35 mm x 71 mm
Kód: C2475968
Výrobce: TDK
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 152,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Konstrukce:
Pokovená polypropylenová fólie
Hliníková zásuvka s plastovým krytem
Polyuretanová pryskyřice s měkkým výplňovým materiálem
Vlastnosti:
Léčebné vlastnosti
Nízký ztrátový činitel
Ochrana proti přetlaku
Bezpečnostní třída S2 podle IEC-60252-1(ed-2) AM1
Vysoký izolační odpor
En 60335-1 shoda na požádání
Použití:
Pro použití jako obecná sinusová vlna, především jako běh motoru
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Rozběh motoru
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x d) 35 mm x 71 mm |
| Vnější Ø | 35 mm |
| Vnější délka | 71 mm |
| Připojení (součástky) | plochý konektor 6,3 mm |
| Materiál | polypropylen |
| Provedení (odpor/kondenzátor) | s konektorem |
| Typ (výrobce) | B32352A4106J030 |
| Jmenovité napětí | 450 V/AC |
| Kapacita (elektrická) | 10 µF |
| Tolerance (plus/minus) | 5 % |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +80 °C |
| Teplota (min.) | -25 °C |
| Závit (m) | M8 |
| Kategorie produktu | fóliový kondenzátor MKP |

