Suntan TS20000J470KCT000RPK10 Tantalový kondenzátor 47 µF 6.3 V 10 % (d x š) 3.2 mm x 6 mm 10 ks
Kód: C3742444
Výrobce: Suntan
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 76,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 10 ks |
| Rozměry | (d x š) 3.2 mm x 6 mm |
| Vnější délka | 3.2 mm |
| Vnější šířka | 6 mm |
| Materiál | tantal |
| Typ (výrobce) | TS20000J470KCT000RPK10 |
| Jmenovité napětí | 6.3 V |
| Kapacita (elektrická) | 47 µF |
| Tolerance (plus/minus) | 10 % |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +125 °C |
| Teplota (min.) | -55 °C |
| Kategorie produktu | Tantalový kondenzátor |
