Mentor 4335.6001 otočný knoflík s ukazatelem černá (Ø x v) 48 mm x 19 mm 1 ks
Kód: C554360
Výrobce: Mentor
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 194,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Krytku prosím objednejte zvlášť!
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x v) 48 mm x 19 mm |
| Barva | černá |
| Vnější Ø | 48 mm |
| Vnější výška | 19 mm |
| Vlastnosti knoflíku | s ukazatelem |
| Typ (výrobce) | 4335.6001 |
| Provedení | Matné |
| Průměr hřídele | 6 mm |
| Ø knoflíku | 48 mm |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | otočný knoflík |
