NKK Switches DSA01 úhlový spínač 12 V/DC 0.1 A 1 spínací kontakt, 1 rozpínací kontakt 1 ks
Kód: C702745
Výrobce: NKK Switches
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 331,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Typ kontaktu | 1 spínací kontakt · 1 rozpínací kontakt |
| Typ (výrobce) | DSA01 |
| Spínací proud (max.) | 0.1 A |
| Spínací napětí | 12 V/DC |
| Spínací polohy | 1x zap/vyp |
| Teplota (max.) | +75 °C |
| Teplota (min.) | -10 °C |
| Kategorie produktu | úhlový spínač |
