NKK Switches S823 páčkový spínač 125 V/AC 30 A 2x zap/vyp/zap s aretací/0/s aretací 1 ks
Kód: C709437
Výrobce: NKK Switches
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 112,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Upozornění: Při popisu spínacích poloh se udává hodnota bez závorky nebo v závorce.
Bez závorky: s funkcí aretace
Se závorkou: s funkcí tlačítka
| Technické parametry | |
| Barva pouzdro/knoflík | kov |
| Připojení (součástky) | šroubovací |
| Typ osvětlení | žádné |
| Vlastnosti přepínače/tlačítka | kovová páka |
| Funkce (přepínač/tlačítko) | s aretací/0/s aretací |
| Přepínací pozice | 2x zap/vyp/zap |
| Typ (výrobce) | S823 |
| Montážní průměr | 12.5 mm |
| Pólů | 2 |
| Spínací proud (max.) | 30 A |
| Spínací napětí | 125 V/AC |
| Tloušťka čelního panelu | 4.7 mm |
| Teplota (max.) | +70 °C |
| Teplota (min.) | -10 °C |
| Kategorie produktu | páčkový spínač |
