C & K Switches BPA08RB DIP Switch BPA Series DIP spínač Pólů 8 1 ks Tube
Kód: C3278570
Výrobce: C & K Switches
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 121,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Vnější výška | 7.30 mm |
| Provedení pohonu | Zvýšená |
| Typ pohonu | Slide trubička |
| Připojení (součástky) | do DPS |
| Typ balení součástek | Tube |
| Typ osvětlení | žádné |
| Typ (výrobce) | DIP Switch BPA Series |
| Rastr (rozteč) | 2.54 mm |
| Pólů | 8 |
| Spínací proud (max.) | 100 mA |
| Spínací napětí | 5 V/DC |
| Životnost (elektrická) | 1000 |
| Materiál kontaktu | beryllium / měď |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | DIP spínač |
