Bosch Professional 06014A1000 GLI 12V-300 LED pracovní osvětlení 300 lm
Kód: C1666122
Výrobce: Bosch Professional
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 584,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Akumulátorová svítilna s 9 hodin doba svícení s použitím pouze jednoho akumulátoru (12 V / 3 Ah) pro jasný výhled při práci.
Tento text byl přeložen strojově.
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky. Je třeba ji objednat samostatně.
Vlastnosti
- Technologie Li-Ion
- Závěsné zařízení
- 6 výkonné LED
- 4 stojanová pozic
- Doba provozu 12 V/3 Ah: 9 hodin
| Technické parametry | |
| Technologie baterie, aku | Li-Ion |
| Rozměry | (d x š x v) 55 x 51 x 182 mm |
| Vnější výška | 182 mm |
| Vnější délka | 55 mm |
| Vnější šířka | 51 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Světelný tok (lumen) | 300 lm |
| Počet LED | 6 |
| Hmotnost | 0.15 kg |
| Kategorie produktu | pracovní osvětlení |
