Bosch Professional 06014A1100 GLI 18V-300 LED pracovní osvětlení 300 lm
Kód: C1666123
Výrobce: Bosch Professional
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 801,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Akumulátorová svítilna s 24 hodin doba svícení s použitím pouze jednoho akumulátoru (18 V / 5 Ah) pro jasný výhled při práci, ve dne i v noci.
Tento text byl přeložen strojově.
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky. Je třeba ji objednat samostatně.
Vlastnosti
- Technologie Li-Ion
- Závěsné zařízení
- 6 výkonné LED
- 5 stojanové pozic
- Doba provozu 18 V / 5 Ah: 24 hod.
| Technické parametry | |
| Technologie baterie, aku | Li-Ion |
| Rozměry | (d x š x v) 116 x 78 x 163 mm |
| Vnější výška | 163 mm |
| Vnější délka | 116 mm |
| Vnější šířka | 78 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Světelný tok (lumen) | 300 lm |
| Počet LED | 6 |
| Hmotnost | 300 g |
| Kategorie produktu | pracovní osvětlení |
