Basetech BT-2238078 LED pracovní osvětlení 10 W 900 lm
Kód: C2238078
Výrobce: Basetech
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 341,- Kč s DPH
Popis
Kompaktní, výkonné a mnohostranně použitelný
Odolná a dobíjecí LED pracovní svítilna Basetech je ideálním společníkem pro všechny řemeslníky a domácí kutily: se světelným výkonem 900 lumenů vytvoří si perfektní podmínkách, abyste i tmavé dílny nebo garáže dobře rozeznatelný. Váš akumulátorový provoz zabraňuje nebezpečí, při práci nad otravných kabelů do stolpern. I v venkovní použití je skvěle: díky svým kompaktním rozměrům je vodotěsné světlo ideální pro úschovu na stavbě.
Pro nouzové a odhalit slábnutí akumulátory
O 180 ° otočná rukojeť poskytuje Basetech LED pracovní svítilna stabilitu a funkce blikání je pro SOS světlo, které v případě nehody nouzový nebo na silniční okraj rychle po ruce. Další užitečná funkce: pokud je akumulátor smartphonu krát slabý, funguje dokonce jako svítidlo výkonná powerbanka pro nouzové nabíjení.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Provoz na akumulátor
Funkce blikajícího světla pro nouzové situace na krajnici
Světelný tok 900 lumenů
Odolná proti prachu a stříkající vodě (ochrana IP64)
Funkce powerbanky
O 180° otočnou rukojeť lze použít jako stojan
Vlastnosti
- Velikost (d x š x v): 45 x 12 x 173 mm
hmotnost: 630 g
LED: 10W COB prostřední + 3W COB prstencovitě (materiál: ABS + hliník)
doba svícení: Cca 2,5 hodin (10W COB)
doba svícení: Cca 8 hodin (3W COB)
doba svícení: Cca 24 hodin (nouzové blikající světlo)
doba nabíjení: Cca 12 hodin
kapacita powerbanky: Celkem 4400 mAh
Rozsah dodávky
- Pracovní svítilna s integrovaným akumulátorem
USB kabel
.
| Technické parametry | |
| Technologie baterie, aku | Li-Ion |
| Rozměry | (d x š x v) 118 x 160 x 48 mm |
| Kapacita (mAh, Ah) | 4400 mAh |
| Vnější výška | 48 mm |
| Vnější délka | 118 mm |
| Vnější šířka | 160 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Vlastnosti pracovních svítilen | snímatelná patka · signální světlo · USB výstup |
| Typ teploty barvy | 6000 K |
| Doba nabíjení | 7 h |
| Světelný tok (lumen) | 900 lm |
| Výkon (max.) | 10 W |
| Třída bezpečnosti | IP64 |
| Provozní napětí | 5 V/DC |
| Hmotnost | 368 g |
| Typ obalu | Obal neobsahující plasty |
| Kategorie produktu | pracovní osvětlení |










