easymaxx 12899 LED, COB LED pracovní osvětlení napájeno akumulátorem, solární napájení
Kód: C3437916
Výrobce: easymaxx
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 310,- Kč s DPH
Popis
Jasné světlo pro (téměř) všechny životní situace, i nezávisle na elektrické síti - to vám nabízí praktické pracovní světlo „easymaxx“ v mobilní síti!
Integrovaný akumulátor můžete nabít přes integrovaný solární panel, pokud jste na cestách, nebo přes USB-C připojení, když se doma zdržujete. Díky dlouhé výdrži akumulátoru a několika energetickým režimům se v případě nouze už nemusíte starat o žádné starosti s výpadky proudu.
Pružné svítidlo s praktickým držadlem nabízí 3 světelných zdrojů a 6 světelné režimy v jednom: Hlavní svítidlo pro silné světlo; silné blikající světlo nebo slabé světlo, boční světlo pro silné a slabé osvětlení a silné světlo kapesní svítilny.
Mobilní pracovní svítilna easymaxx je ideálním společníkem pro outdoorové aktivity, kempování, na zahradě nebo při výpadku proudu. Lze ji použít také jako powerbanku pro rychlé nabíjení mobilních telefonů, tabletů a dalších zařízení. Abyste měli v případě potřeby volné ruce, lze svítilnu pohodlně zavěsit na rukojeť. Budete tak vždy skvěle vybaveni.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Díky akumulátorovému provozu je připravena k použití kdykoliv a téměř kdekoliv
3 v 1: Heller COB reflektor, stmívatelné boční světlo COB, světlé kapesní světlo XPG
Flexibilní nabíjení s integrovaným solárním panelem nebo přes USB přípojku (typ C)
6 nastavitelných světelných režimů: Pro každou situaci vhodné světlo
Ideální ideal na pěší turistiku, kempování, v nouzových situacích a při výpadku proudu
Rozsah dodávky
- Montážní svítilna
USB kabel
.
| Technické parametry | |
| Technologie baterie, aku | Li-Ion |
| Rozměry | (d x š x v) 170 x 50 x 150 mm |
| Vnější výška | 150 mm |
| Vnější délka | 170 mm |
| Vnější šířka | 50 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Typ světelného zdroje | LED · COB LED |
| Napájení | napájeno akumulátorem · solární napájení |
| Hmotnost | 330 g |
| Kategorie produktu | pracovní osvětlení |





















