Ansmann 1600-0703 Arbeitsleuchte Croco WL1700R LED pracovní osvětlení 1700 lm
Kód: C3555357
Výrobce: Ansmann
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 563,- Kč s DPH
Popis
Díky použití technologie COB LED vytváří lampa intenzivní světlo. Světelný tok až 1700 lumenů. Díky širokému vyzařovacímu úhlu je jasné světlo rovnoměrně rozděleno, aby byly osvětleny malé detaily stejně jako velké plochy. Robustní plastové pouzdro s pogumovanými částmi je ideální pro použití v nejrůznějších podmínkách.
Ergonomický design díky provedení a provedení
Pogumovaná „krokosvorka“ je velmi flexibilní a zajišťuje potřebnou rukojeť pro náročnou práci na různých místech upevnění. Integrovaný magnet na zadní straně slouží k jednoduchému upevnění svítilny na kovové předměty. Dva otočné klouby zajišťují, že svítilnu lze bez námahy nastavit do požadovaného úhlu a docílit tak optimálního osvětlení při práci. Pomocí velkého tlačítka lze přepínat mezi stupni svícení.
Silný akumulátor - stačí nabít a můžete začít
Integrovaný li-Ion akumulátor zajišťuje dlouhou dobu svícení až 8 hodin. Pracovní svítilna Croco WL1700R lze nabíjet pomocí přiloženého kabelu typu C přes všechna USB rozhraní - a to velmi rychle a jednoduše během 3 hodin! Integrovaný LED ukazatel vás spolehlivě informuje o aktuálním stavu nabití. Ať už je mobilní nebo doma, pracovní svítilna Croco WL1700R vždy přináší světlo do vašeho interiéru!
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Profesionální dílenské svítidlo s COB LED technologií
Plastový kryt s pogumovanou upevňovací sponou
Kloub otočný o 310° a otočný o 250° pro světelný modul
Silný magnet na zadní straně krytu
Li-Ion akumulátor 3,7 v | 5200 mAh | 19,24 Wh
Možnost nabíjení přes USB typ C.
Ukazatel nabití akumulátoru pomocí LED
Světelný tok 1700 lumenů
Doba svícení až cca 8 hodin
Režim přímého vypnutí a režim světelné paměti
Vodotěsný (IP65) a odolný proti nárazu (IK07)
Rozsah dodávky
- Montážní svítilna
- Nabíjecí USB kabel typu C
- .
| Technické parametry | |
| Technologie baterie, aku | Li-Ion-manganová |
| Rozměry | (d x š x v) 205 x 174.8 x 104.1 mm |
| Kapacita (mAh, Ah) | 5200 mAh |
| Vnější výška | 104.1 mm |
| Vnější délka | 205 mm |
| Vnější šířka | 174.8 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Vlastnosti pracovních svítilen | upevnění na magnet |
| Světelný tok (lumen) | 1700 lm |
| Třída bezpečnosti | IP65 · IP44 |
| Provozní napětí | 3,7 V |
| Hmotnost | 628 g |
| Kategorie produktu | pracovní osvětlení |









