STANLEY pracovní svítidlo 1500 lm, SXLS50118E
Kód: C3375955
Výrobce: STANLEY
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 965,- Kč s DPH
Popis
Dobíjecí LED pracovní svítilna Stanley® má lehké a přesto odolné polykarbonátové pouzdro. Nabízí 2 provozní režimy: Zapnuto/vypnuto. Difuzér zajistí příjemné osvětlení práce. Svítidlo je podle IP54 chráněno proti prachu a stříkající vodě a je tak vhodné pro použití v různých prostředích.
Pracovní světlomet lze pohodlně nabíjet pomocí USB-C přípojky a kabelu, což was usnadňuje nabíjení kompatibilních zařízení. Lze jej plně dobít za zhruba 3,5 hodin, což was minimální dobu prostojů mezi záznamy. K dispozici je také USB výstup, který je ideální pro ideal nabíjení malých zařízení, jako jsou mobilní telefony.
Tento text byl přeložen strojově.
Kompatibilní s univerzálním stativem SXLS37627E (není součástí dodávky).
Vybavení
- Provoz na baterie
Barevná teplota: 5 700K
Doba provozu: 8 hodin
Doba nabíjení: 3,5 hodin
Rozsah dodávky
- 1x pracovní svítilna
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 135 x 40 x 184 mm |
| Barva | černá |
| Vnější výška | 184 mm |
| Vnější délka | 135 mm |
| Vnější šířka | 40 mm |
| Doba svícení (vysoká intenzita) | 3 h |
| Doba svícení (nízká intenzita) | 6 h |
| Světelný tok (vysoká intenzita) | 1500 lm |
| Světelný tok (nízká intenzita) | 750 lm |
| Vodotěsný | Ano |
| Poznámka k váze | cca |
| Hmotnost | 440 g |
| Kategorie produktu | pracovní svítidlo |






