Varta kapesní svítilna VARTA Night Cutter Pro F30R Rech. Box, 1500 lm, 18921101111
Kód: C3436020
Výrobce: Varta
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 192,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Systémové požadavky
- Napájecí zdroj s nabíjecím USB-C kabelem
Vybavení
- VARTA VARTA Night Cutter pro F30R je kapesní svítilna Premium, vyrobená z leteckého hliníku, pro odolnost a dlouhou životnost a v elegantním designu. Proto se skvěle hodí do každé situace - ať už pro procházku v noci, jako kapesní svítilna nebo jiné outdoorové aktivity. Kapesní svítilna je odolná proti vodě a prachu (IP67) a nárazům. Díky tomu vydrží po dobu 30 minut v hloubce 1 m a v proudu 2 m. pro ochranu USB-C konektoru před prachem a vodou. Je integrován do koncové krytky a je chráněn výsuvným víkem. LED na vypínači zobrazuje kapacitu akumulátoru a aktivitu nabíjení. Pro nabíjení stačí jednoduše nasadit kryt a použít integrovaný konektor USB-C. světelný výkon činí až 1500 lumenů při dosahu světla až 280 metrů a době provozu až 24 hodin; svítidlo je poháněno lithiovým článkem s certifikací UL 1642, který je zabudován do naší pokročilé bezpečnostní technologie pro zajištění maximální bezpečnosti a odolnosti. výkonná LED nabízí 5 světelných režimů (Turbo, high, MID, Low, Strobo). Díky přesnému zaostřování lze světelný paprsek bez problémů nastavit z režimu Spot do režimu Flood a přizpůsobit tak světelnému paprsku perfektně vašim aktuálním podmínkám.
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- 5 světelné režimy: Turbo, High, Mid, Low a stroboskop
Odolnost: Odolnost proti nárazům, 2 m, ochrana proti nárazu, IP67 (hloubka vody 1 m po dobu 30 min)
Kvalitní kryt z leteckého hliníku
Nabíjení díky konektoru USB-C, který je integrován v koncové krytce
Indikátor nabíjení s integrovaným ukazatelem stavu baterie
Přesné zaostření: Plynule zaostřitelný světelný paprsek (Spot - až na Flood)
Technologie Advanced Safety
Včetně poutka na ruku
Rozsah dodávky
- Rozsah dodávky: VARTA Night Cutter pro F30R (vč. Poutka na ruku), není součástí dodávky žádný USB-C kabel
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø x d) 42 mm x 169 mm |
| Barva | černá |
| Vnější Ø | 42 mm |
| Vnější délka | 169 mm |
| Dosah světla (vysoká intenzita) | 280 m |
| Doba svícení (vysoká intenzita) | 24 h |
| Světelný tok (vysoká intenzita) | 1500 lm |
| Hmotnost | 261 g |
| Kategorie produktu | kapesní svítilna |



