TOOLCRAFT TO-9664731 čelovka, akumulátory Li-Ion, 400 lm, 30 h, TO-9664731
Kód: C3221577
Výrobce: TOOLCRAFT
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 992,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Pohodlná čelovka se světelným výkonem 400 lm.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Akumulátorová čelní svítilna pro sport ve venkovním prostředí s červenou LED
Až 400 lm
Spínač pro ovládání všech funkcí
Kompaktní a lehká
Vlastnosti
- Lze jej znovu nabíjet přes nabíjecí konektor USB-C®
S bílým světelným kuželem, bílým světelným paprskem a červeným světlem
H51R-COB a reflexní náhlavní pásek zajišťují optimální viditelnost ve tmě.
Nabíjecí konektor USB-C®
Vodoodpudivý (IP54)
Nastavitelná, odnímatelná a omyvatelná čelovka s reflexním logem
Rozsah dodávky
- LED čelovka
- USB kabel (50 cm)
- .
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 61 x 48 x 35 mm |
| Barva | černá |
| Vnější výška | 35 mm |
| Vnější délka | 61 mm |
| Vnější šířka | 48 mm |
| Světelný tok (rozsah) | 200 lm - 499.9 lm |
| Vlastnosti kapesních svítilen | nastavitelná · snímatelná · s funkcí nočního vidění · s funkcí nočního osvětlení · s USB rozhraním |
| Napájení | akumulátory Li-Ion |
| Dosah světla (vysoká intenzita) | 89 m |
| Provozní doba (max.) | 30 h |
| Doba svícení (vysoká intenzita) | 4 h |
| Doba svícení (nízká intenzita) | 17 h |
| Doba svícení (střední intenzita) | 9 h |
| Světelný tok (vysoká intenzita) | 400 lm |
| Světelný tok (nízká intenzita) | 100 lm |
| Světelný tok (střední intenzita) | 200 lm |
| Vodotěsný | Ano |
| Poznámka k váze | cca |
| Hmotnost | 90 g |
| Typ obalu | Obal neobsahující plasty |
| Kategorie produktu | čelovka |







