AS Schwabe 47250 Ruční svítilna, pogumovaná Třída energetické účinnosti 2021 n.rel.
Kód: C1857602
Výrobce: AS Schwabe
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 583,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Odolné provedení.
S gumovou rukojetí a pozinkovaným ochranného koše a ochranné sklíčko.
S stossdampfendem Wulstring.
S gumový kabel H05RN-F 2 x 1,0.
Bez světelného zdroje.
Euro zástrčky.
Určeno pro žárovky s celkovou délkou až 130 mm a maximální šířkou 50 mm.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 31 x 23 x 12 cm |
| Vnější výška | 12 cm |
| Vnější délka | 31 cm |
| Vnější šířka | 23 cm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Krytí | IP20 |
| Délka přívod. kabelu | 5 m |
| Provozní napětí (text) | 230 V |
| Hmotnost | 1 kg |
| Kategorie produktu | ruční svítilna |
