easymaxx bezpečnostní světlo , na baterii, 400 lm
Kód: C1676654
Výrobce: easymaxx
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 362,- Kč s DPH
Popis
Svítilna „easymaxx“ Power kapesního ovladače svítí až 40 Heller v každé každodenní situaci a vytváří zářivý světelný kužel. Intenzita světelného kužele je rychle a plynule nastavitelná a je proto vhodná pro každou potřebu. Světlo praktické, kompaktní a velmi odolné kapesní svítilny je i z větší vzdálenosti jasně viditelné - ideální ideal při odletu na menší oblasti. Funkční kapesní svítilna „easymaxx“ má 5 režimy svícení. Můžete si vybrat mezi lehkou, střední nebo silnou intenzitou světla a v případě nouze odeslat SOS signál. Další zvláštností funkční kapesní svítilny „easymaxx“ je funkce nárazového světla: Toto nastavení vyvinuté speciálně pro vaši bezpečnost drží díky extrémně oslnivému a blikajícím světlům nežádoucím osobám. Funkční kapesní svítilna „easymaxx“ vám nabízí maximální kvalitu světla v každém případě!
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Kompaktní, lehký a odolný
Světlo pro šoky zecká útočníka nebo zloděje
Světelný tok 350-400 lumenů
Vlastnosti
- Materiál: Lehký kov
Spínač na koncové krytce
Funkce Zoom a pomocí 5 různých režimů (25 %, 50 %, 100 %, Flash, SOS)
Rozměry (D x Š x v): Cca 13,6 x 3,5 x 2,8 cm
Rozsah dodávky
- Kapesní svítilna
- 3x baterie AAA
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 136 x 35 x 28 mm |
| Barva | černá |
| Vnější výška | 28 mm |
| Vnější délka | 136 mm |
| Vnější šířka | 35 mm |
| Světelný tok (rozsah) | 200 lm - 499.9 lm |
| Materiál | lehký kov |
| Napájení | na baterii |
| Dosah světla (vysoká intenzita) | 150 m |
| Světelný tok (vysoká intenzita) | 400 lm |
| Světelný tok (nízká intenzita) | 350 lm |
| Provozní napětí | 4.5 V |
| Typ baterie | AAA |
| Kategorie produktu | bezpečnostní světlo |





