Energizer E304518300 LED světlo na klíče , na baterii, 20 lm, 10 h, 22 g
Kód: C3740747
Výrobce: Energizer
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 524,- Kč s DPH
Popis
Svítilna na klíče Energizer Fed Me se světlým LED světlem a Apple „kde je?“ technologií umožňuje snadnou lokalizaci klíčů. Nastavení v Apple App „kde je?“ je velmi snadné a v několika málo krocích s vaším iPhonem jednoduše napojí svítící klíče.
Svítilnu lze bez problémů připojit k iPhone, iPad nebo Mac v Apple App „kde je?“ a nabízí funkce jako popisy cesty a přehrávání zvuku pro rychlé vyhledání klíčů. Ideální ideal pro každodenní život, práci, cestování a školu.
Jednoduše připevněte na klíčenku, batoh, kufry a kapsy - pro větší bezpečnost - kdekoli potřebujete.
S hmotností pouze 22 gramů a rozměry 63 x 25 x 13 mm je perfektním přenosným hledačem klíčů pro prstence na klíče a tašky.
Odolné pouzdro z plastu ABS s dlouhou životností odolá opotřebení, pádům a každodennímu použití. Kombinace praktického LED osvětlení, Apple „kde je?“ a pokročilého šifrování činí z tohoto svítidla dokonalý způsob, jak najít klíče.
Tento text byl přeložen strojově.
Systémové požadavky
- Funkce „Find Me“ lze používat pouze s Apple iOS
Vybavení
- Apple „kde je?“ App funkce; umožňuje snadné lokalizaci vašich klíčů
Rozsah dodávky
- Svítilna na klíče
Včetně 2x CR2032
| Technické parametry | |
| Technologie baterie, aku | Li-Ion |
| Rozměry | (d x š x v) 63 x 25 x 13 mm |
| Barva | černá |
| Vnější výška | 13 mm |
| Vnější délka | 63 mm |
| Vnější šířka | 25 mm |
| Světelný tok (rozsah) | 0.1 lm - 49.9 lm |
| Počet žárovek | 1 |
| Krytí | IPX4 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Barvy světla (LED svítidlo) | bílá |
| Materiál | ABS |
| Napájení | na baterii |
| Dosah světla (vysoká intenzita) | 10 m |
| Provozní doba (max.) | 10 h |
| Doba svícení (vysoká intenzita) | 5 h |
| Světelný tok (vysoká intenzita) | 20 lm |
| Provozní napětí | 6 V/DC |
| Typ baterie | CR 2032 |
| Poznámka k váze | včetně baterií |
| Hmotnost | 22 g |
| Kategorie produktu | světlo na klíče |







