OSRAM HOMELIGHTING žárovka do trouby Energetická třída (EEK2021): G (A - G) G4 30.00 mm 12 V 10 W teplá bílá 2 ks
Kód: C3730485
Výrobce: OSRAM HOMELIGHTING
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 194,- Kč s DPH
Popis
Nízkonapěťové halogenové žárovky se zásuvkou pro osvětlení trouby. Výhody výrobku: 2 až 3-násobné světlo ve srovnání s běžným osvětlením trouby. Optimální složení halogenů pro vysoké teploty. Kvalitní čepy pro bezpečný kontakt při vysokých teplotách. Pyrolýzní reakce (přípustná okolní teplota 450 °C). Neobsahuje rtuť. Oblasti použití: Pečicí trouby. Bezpečnostní pokyny: Lampa se nedotýkejte, když je poškozena. Nepřípustné je provoz s vadnou vnější polí. Žárovka smí být použita pouze v uzavřeném svítidle. Není vhodné pro osvětlení místností v domácnosti.
Tento text byl přeložen strojově.
Nedotýkejte se svítilny, když je poškozená.,provoz není povolen s vadnými vnějšími polami.,světelný zdroj smí být použit pouze v uzavřené svítilně.,není vhodný pro osvětlení místnosti v domácnosti.
Vybavení
- Výhody výrobku
Dva až trojnásobné světelné efekty v porovnání s běžným osvětlením pečící trouby
Optimální složení halogenů pro vysoké teploty
Kvalitní čepy pro bezpečný kontakt při vysokých teplotách
Pyrolýzní reakce (přípustná okolní teplota 450 °C)
Neobsahuje rtuť v oblastech použití
Trouby
| Technické parametry | |
| Množství | 2 ks |
| Rozměry | (Ø x d) 8.00 mm x 30.00 mm |
| Vnější Ø | 8.00 mm |
| Vnější délka | 30.00 mm |
| Vnější šířka | 8.00 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | G (A - G) |
| Životnost | 2000 h |
| Barvy světla (LED svítidlo) | teplá bílá |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ano |
| Celkový světelný tok | 130 lm |
| Provozní napětí | 12 V |
| Výkon (max.) | 10 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 2800 K |
| Typ patice | G4 |
| Hmotnost | 1.1 g |
| Kategorie produktu | žárovka do trouby |

