OSRAM HOMELIGHTING žárovka do trouby Energetická třída (EEK2021): G (A - G) G9 41.00 mm 230 V 25 W teplá bílá 2 ks
Kód: C3730488
Výrobce: OSRAM HOMELIGHTING
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 252,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
Halogenové žárovky. Vlastnosti produktu: Průměrná životnost: 2.000 h. výhody výrobku: Optimální složení halogenů pro vysoké teploty. Neobsahuje rtuť. Oblasti použití: Pečicí trouby. Bezpečnostní pokyny: Lampa se nedotýkejte, když je poškozena. Nepřípustné je provoz s vadnou vnější polí. Žárovka smí být použita pouze v uzavřeném svítidle. Není vhodné pro osvětlení místností v domácnosti.
Tento text byl přeložen strojově.
Nedotýkejte se svítilny, když je poškozená.,provoz není povolen s vadnými vnějšími polami.,světelný zdroj smí být použit pouze v uzavřené svítilně.,není vhodný pro osvětlení místnosti v domácnosti.
Vybavení
- Výhody výrobku
Optimální složení halogenů pro vysoké teploty
Neobsahuje rtuť ve vlastnostech produktu
Průměrná životnost: Aplikace 2.000 h.
Trouby
Vlastnosti
- Vlastnosti produktů
li- Ion životnost 2.000 h / li
| Technické parametry | |
| Množství | 2 ks |
| Rozměry | (Ø x d) 13.00 mm x 41.00 mm |
| Vnější Ø | 13.00 mm |
| Vnější délka | 41.00 mm |
| Vnější šířka | 13.00 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | G (A - G) |
| Životnost | 2000 h |
| Barvy světla (LED svítidlo) | teplá bílá |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ano |
| Celkový světelný tok | 260 lm |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 25 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 2700 K |
| Typ patice | G9 |
| Hmotnost | 3.2 g |
| Kategorie produktu | žárovka do trouby |

