Philips LED 77419600 LED Energetická třída (EEK2021) F (A - G) GU10 žárovka 4.6 W = 50 W neutrální bílá (Ø x d) 5 cm x 5.4 cm 1 ks
Kód: C2268988
Výrobce: Philips Lighting
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 126,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
4.6 W
neutrální bílá
Životnost: 15000 h
Rozsah dodávky
- 1 svítilna
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x d) 5 cm x 5.4 cm |
| Počet spínacích cyklů | 50000 |
| Barva | stříbrná |
| Vnější Ø | 5 cm |
| Vnější délka | 5.4 cm |
| Odpovídá výkonu žárovky | 50 W |
| Odpovídá rozsahu žárovky | 40 W - 59.9 W |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | F (A - G) |
| Rozsah barev světla | 4000 - 4000 K |
| Rozsah výkonu LED žárovky | 2.5 W - 4.9 W |
| Barva světla (max.) | 4000 K |
| Barva světla (min.) | 4000 K |
| Životnost | 15000 h |
| Provedení světelného zdroje | žárovka |
| Barvy světla (LED svítidlo) | neutrální bílá |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ne |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 4.6 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 4000 K |
| Světelný tok (lumen) | 390 lm |
| Typ patice | GU10 |
| Hmotnost | 48 g |
| Kategorie produktu | LED |




