OSRAM HOMELIGHTING 4058075124707 LED Energetická třída (EEK2021) D (A - G) E27 klasická žárovka 11 W = 100 W teplá bílá (Ø x d) 60 mm x 105 mm 1 ks
Kód: C2279984
Výrobce: OSRAM HOMELIGHTING
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 278,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
LED lampy, klasický tvar pístu. Produktové vlastnosti: Profesionální LED lampy pro síťové napětí. Nelze regulovat. Neobsahuje rtuť Životnost: Až 50 15.000 h. Vyzařovací úhel: Až 300 °. Výhody výrobku: Světelné zdroje s inovativní technologií LED „vlákna“. Design, rozměry, světelný tok srovnatelný se žárovkami nebo halogenovou žárovkou. Velmi nízká spotřeba energie. Žádné UV a IČ podílové jednotky blízké světelným paprskem. Ihned 100 % světla, bez doby zahřívání. Oblasti použití: Domácnosti. Obecné osvětlení. Použití v exteriéru jen do vnějšího osvětlení (nejméně IP65) Ideální ideal pro dekorativní montáž.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- LED žárovka OSRAM | patice E27 | teplá bílá (2700 k) | náhrada za žárovky s 100 W | 11,00 W | čirá | LED žárovka Retrofit CLASSIC a (energetická třída a+)
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x d) 60 mm x 105 mm |
| Počet spínacích cyklů | 100000 |
| Vnější Ø | 60 mm |
| Vnější délka | 105 mm |
| Spotřeba energie | 11 kWh/1000h |
| Odpovídá výkonu žárovky | 100 W |
| Barevné kódování | 827 |
| Odpovídá rozsahu žárovky | 100 W - |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | D (A - G) |
| Rozsah barev světla | 2700 K |
| Rozsah výkonu LED žárovky | 10 W - 19.9 W |
| Životnost | 15000 h |
| Provedení světelného zdroje | klasická žárovka |
| Barvy světla (LED svítidlo) | teplá bílá |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ne |
| Provedení (LED svítidlo) | čiré |
| index podání barev CRI | 80 Ra |
| Vyzařovací úhel | 300 ° |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 11 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 2700 K |
| Světelný tok (lumen) | 1521 lm |
| Typ patice | E27 |
| Teplota (max.) | +40 °C |
| Teplota (min.) | -20 °C |
| Hmotnost | 35 g |
| Kategorie produktu | LED |
