Sygonix SY-4893258 LED Energetická třída (EEK2021) E (A - G) GU5.3 3.4 W = 35 W teplá bílá (Ø x v) 50 mm x 44 mm 3 ks
Kód: C2446629
Výrobce: Sygonix
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 184,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Vybavení
- Teplé bílé LED
Životnost cca 15 000 h
Materiál: sklo
Objímka MR16
Rozsah dodávky
- 3 x LED žárovka
| Technické parametry | |
| Množství | 3 ks |
| Rozměry | (Ø x v) 50 mm x 44 mm |
| Barva | bílá |
| Vnější Ø | 50 mm |
| Vnější výška | 44 mm |
| Spotřeba energie | 4 kWh/1000h |
| Odpovídá výkonu žárovky | 35 W |
| Barevné kódování | 827 |
| Odpovídá rozsahu žárovky | 25 W - 39.9 W |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | E (A - G) |
| Rozsah barev světla | 2700 K |
| Rozsah výkonu LED žárovky | 2.5 W - 4.9 W |
| Konzistence barev (SDCM) | 5 |
| Životnost | 15000 h |
| Barvy světla (LED svítidlo) | teplá bílá |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ne |
| Tvar lampy | MR16 |
| Materiál | sklo |
| Provedení (LED svítidlo) | čiré |
| index podání barev CRI | 80 Ra |
| Vyzařovací úhel | 36 ° |
| Provozní napětí | 12 V |
| Výkon (max.) | 3.4 W |
| Počet LED | 1 |
| Barevná teplota (Kelvin) | 2700 K |
| Světelný tok (lumen) | 345 lm |
| Typ patice | GU5.3 |
| Hmotnost | 108 g |
| Typ obalu | Obal neobsahující plasty |
| Kategorie produktu | LED |


