Megatron MT65022 LED Energetická třída (EEK2021) F (A - G) E27 žárovka 14.5 W teplá bílá (Ø x d) 122 mm x 132 mm 1 ks
Kód: C2865776
Výrobce: Megatron
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 415,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Široký difuzér pro rozptýlené světlo
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Výkon (max.)= 14.5 W Celkový světelný tok= 1450 lm Barevná teplota (Kelvin)= 3000 K teplá bílá
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x d) 122 mm x 132 mm |
| Počet spínacích cyklů | 40000 |
| Barva | stříbrnošedá (RAL 7001) |
| Vnější Ø | 122 mm |
| Vnější délka | 132 mm |
| Barevné kódování | 830 |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | F (A - G) |
| Rozsah barev světla | 3000 K (max) |
| Rozsah výkonu LED žárovky | 10 W - 19.9 W |
| Barva světla (max.) | 3000 K |
| Životnost | 25000 h |
| Provedení světelného zdroje | žárovka |
| Barvy světla (LED svítidlo) | teplá bílá |
| Tvar lampy | PAR38 |
| index podání barev CRI | 80 Ra |
| Celkový světelný tok | 1450 lm |
| Vyzařovací úhel | 38 ° |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 14.5 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 3000 K |
| Svítivost (kandela) | 2300 |
| Světelný tok (lumen) | 1450 lm |
| Typ patice | E27 |
| Hmotnost | 194 g |
| Kategorie produktu | LED |
