LEDVANCE 142724.LE.00.01 LED Energetická třída (EEK2021) D (A - G) G23 2pinová tyčový tvar 4 W = 9 W studená bílá 1 ks
Kód: C2924076
Výrobce: LEDVANCE
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 210,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
LED náhrada za běžné kompaktní zářivky v KVG nebo při síťovém napětí. Obecné osvětlení při okolní teplotě od -20 do +45 °C např. Supermarkety a obchodní domy, chodby a chodby, hotely, restaurace.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Výkon (max.)= 4 W Barevná teplota (Kelvin)= 4000 K studená bílá
Vlastnosti
- Snadná instalace
Nízká spotřeba energie
Jednoduchá výměna žárovky díky kompaktnímu designu
Provoz je možný přímo na síťovém napětí 230 V.
Životnost: Až 30000 h.
Jednostranná kolíková patice G23, 4
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Počet spínacích cyklů | 200000 |
| Odpovídá výkonu žárovky | 9 W |
| Barevné kódování | 840 |
| Odpovídá rozsahu žárovky | 0 W - 9.9 W |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | D (A - G) |
| Rozsah barev světla | 4000 K |
| Rozsah výkonu LED žárovky | 2.5 W - 4.9 W |
| Životnost | 30000 h |
| Provedení světelného zdroje | tyčový tvar |
| Barvy světla (LED svítidlo) | studená bílá |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ne |
| index podání barev CRI | 80 Ra |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Provozní napětí | 220 · 230 · 240 |
| Výkon (max.) | 4 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 4000 K |
| Světelný tok (lumen) | 550 lm |
| Typ patice | G23 2pinová |
| Hmotnost | 41 |
| Kategorie produktu | LED |
