LEDVANCE 140168.LE.00.01 LED Energetická třída (EEK2021) E (A - G) 2G10 tyčový tvar 20 W = 36 W teplá bílá 1 ks
Kód: C2924087
Výrobce: LEDVANCE
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 383,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Výkon (max.)= 20 W Barevná teplota (Kelvin)= 3000 K teplá bílá
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Počet spínacích cyklů | 200000 |
| Odpovídá výkonu žárovky | 36 W |
| Barevné kódování | 830 |
| Odpovídá rozsahu žárovky | 25 W - 39.9 W |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | E (A - G) |
| Rozsah barev světla | 3000 K |
| Rozsah výkonu LED žárovky | 20 W - 39.9 W |
| Životnost | 30000 h |
| Provedení světelného zdroje | tyčový tvar |
| Barvy světla (LED svítidlo) | teplá bílá |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ne |
| index podání barev CRI | 80 Ra |
| Vyzařovací úhel | 130 ° |
| Provozní napětí | 220 · 230 · 240 |
| Výkon (max.) | 20 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 3000 K |
| Světelný tok (lumen) | 2250 lm |
| Typ patice | 2G10 |
| Kategorie produktu | LED |




